dokunmatik-akilli-tahta-sistemiKumaşlı Duyuru Pano

Kumaşlı panolar kumaş kaplı duyuru panosu özelliğindedir. Mantar pano grubuna alternatif olarak geliştirilmiş bu ürünü, mantar panonun kumaşlı hali olarak görebiliriz. Kumaş yüzey altında mantar yerine suni 12 mm kalınlığında strafor malzeme kullanılmaktadır. Mantar pano'ya göre daha uzun ömürlü olmasından dolayı daha çok kamuya açık alaanlar tercih edilen duyuru panosu özelliği taşır. Kaumaşlı panolar kullanım amaçlarına göre farklı çeşitler üretilmektedir.

Duvar tipi Kumaş Kaplı Mantar Pano

Duvar tipi duyuru panosu özelliği taşır. Alüminyum ve ahşap çerçeve olarak üretimi sağlanır. 30*45 cm'den 120*360 cm'ye kadar farklı ölçülerde üretimi mevcuttur. Duvar tipi kumaşlı pano ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve kumaş kaplı duyuru panosu satın almak için başlığa tıklamanız yeterlidir.

Mobil Tekerlekli Kumaş Kaplı Mantar Pano

Kumaş kaplı duyuru panosunun tekerlekli ve ayaklı halidir. Toplam dört tekerlekli ayağı olup, tek taraflı kumaşlı mantar pano ve çift taraflı kumaşlı mntar pano olarak üretilmektedir. Tekerlekli kumaşlı pano ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve tekerlekli kumaş kaplı duyuru panosu satın almak için başlığa tıklamanız yeterlidir.1 2 3